1. Sraz Mercedes-Benz PIVOBRANÍ

MB PIVOBRANÍ

17. 5. – 19. 5. 2024

2. Sraz Mercedes-Benz PIVOBRANÍ

Zveme všechny fanoušky a majitele vozidel Mercedes-Benz a zároveň značek příbuzných (Smart, Puch, Maybach…) na II. Sraz Mercedes-Benz PIVOBRANÍ 2024.

Sraz je určen pro majitele veteránů, youngtimerů i vozů ze současné produkce značky Mercedes-Benz. Vlastníte-li to správné vozidlo, ať už staré nebo nové, v top stavu nebo poznamenané věkem a jste tím správným srdcařem značky, je tato víkendová akce určena právě pro Vás. Na srazu potkáte určitě mnoho nových přátel se stejným zájmem o značku Mercedes-Benz.

17. 5. – 19. 5. 2024

Startovné na vozidlo: 380,- Kč  

Na nádvoří pivovaru se nachází dvě restaurace a hotel s kongresovým a wellness centrem s krytým bazénem. Z rozhledny v areálu je krásný výhled na přilehlé rybníky, ptačí rezervaci a zámek Hluboká na Vltavou. V zadní oddělené části areálu se nachází kemp, ve kterém bude ,,základna‘‘ účastníků srazu a hlavní ,,stage“ pro naší akci. Kemp bude přístupný pouze registrovaným účastníkům a je určen kvůli bezpečí vozidel i jako parkoviště vozů pro registrované účastníky.

V kempu bude pivovarem zajištěn po celý víkend až do pozdních večerních hodin catering (snídaně v hotelové restauraci formou bufetu za 150,- Kč, v kempu česnečka, guláš, káva, speciality na grilu a dostatek nápojů). V pátek a v sobotu večer se bude v kempu konat retropárty s reprodukovanou hudbou dle výběru účastníků srazu a v TV nonstop prezentace sbírky cca 100 000 fotografií vozů Mercedes-Benz vyráběných v minulém století. Velice se těšíme na všechny stálé účastníky, známé tváře a také na nováčky, kteří se přijedou poprvé ukázat se svými stroji.

PROGRAM

PÁTEK

– odpoledne příjezd prvních nedočkavců a zájemců o večerní reset mozku po náročném týdnu
– registrace, ubytování, okukování aut, pokec na place i v restauracích, večerní retropárty v kempu pro účastníky srazu

SOBOTA

registrace do 10:00, ubytování, okukování aut, pokec na place i v restauracích, prezentace současné produkce Mercedes-Benz společností Milan Král MB a.s.
11:00-13:00 – přivítání, rozprava
13:00 – start orientační jízdy podle mapy do muzea. Do jakého muzea pojedeme se včas dozvíte-zatím to berte jako překvapení (vstupné do muzea za posádky vozidel je v ceně registrace)
16:00 – volný návrat z orientační jízdy
17:00 – vyhlášení vítězů kategorií, předání pohárů a diplomů vítězům jednotlivých kategorií, každý registrovaný účastník srazu obdrží pamětní list za účast na srazu a pamětní nálepku srazu na vozidlo
18:00 – vědomostní soutěž-kvíz MB AUTOMOZEK ROKU 2024 (jako na Srazu youngtimerů, tři sekce po patnácti otázkách na téma MERCEDES BENZ – Minulost, Současnost a Fotomozek)
18:30 – navazuje v prostoru kempu privátní retropárty a taneční fyskultura s disco-rocko-tékou pouze pro účastníky srazu a na nádvoří pivovaru vítání léta

NEDĚLE

– ranní rekonvalescence, hydratace, detox, výměna adres a dresů, sbalit švestky a pozvolným tempem domů. Případné změny a doplnění programu se dozvíte včas

– strava a pitný režim dle vlastních chutí a potřeb

Registrace na zvolenou akci